AGR 4.0 Bilgi Sistemi

 

Jeolojik - Maden Araştırma Yazılımı

AGR bilgisayar yazılımı (otomatik maden keşif yazılımı), uluslararası yazılım uzmanlarının geliştirdikleri bilgisayar tabanlı raporlamalar sunmak, jeolojik verileri depolamak ve maden keşif verilerinin değerlendirmesini sağlamak için oluşturulmuş yüksek teknoloji ürünü bir programdır. AGR programı, birçok uluslararası maden işletmesi tarafından kullanılan tam teşekküllü ticari yazılımdır.

Avantajları 

 

AGR, bir jeoloji departmanının etkinliğini önemli ölçüde artırır ve taşeronlarla etkileşimi kolaylaştırır. Devam eden araştırma sonuçlarını analiz etme imkanı sayesinde araştırma projelerinin şeffaflığı ve kontrol edilebilirliği artmaktadır. AGR, jeolojik dokümantasyon, örnekleme ve veri işlemede insan hatalarını en aza indirmeye ve tipik hatalardan kaçınmaya yardımcı olur. Sonuç olarak, keşif gelecekteki yatırımlar için daha karlı ve çekici hale gelir.

AGR günceldir!

AGR ile sistem son teknolojilere dayandığı ve en popüler veri formatlarını desteklediği için zamandan kazanmış olursunuz.

AGR kolaydır!

Kullanıcı dostu arayüz sistem avantajlarından biridir. Şablon oluşturma işleminin kapsamlı ve derinlemesine algoritması, bir operatörün günlük çalışmasını önemli ölçüde kolaylaştırır.

AGR kazançlıdır!

AGR, bir görev belirleme ile sonuçları elde etme arasındaki zaman farkını büyük ölçüde azaltır. Bu nedenle, bu hem para tasarrufu sağlar hem de riskleri azaltır.

AGR 4.0 kullanımı farkı

 • Kullanışlı dijital bilgi formatı

 • Veriler otomatik modda aktarılır

 • Bilgi işleme ve analiz için hemen kullanılabilir

 • Otomatik raporlama

 • Jeolojik araştırma projesi boyunca tam çevrimiçi kontrol

 • Jeolojik araştırma projesinin şeffaflığı ve erişilebilirliği

 • Tam çoklu dil desteği

 • Raporların hazırlanmasındaki hataların en aza indirilmesi

 • Yüksek iş verimliliği nedeniyle kâr artışı
   

AGR İLKELERİ

AGR zor şeyleri kolaylaştırır!

Tüm sistem, keşif projesinin tüm bileşenlerinin tam standardizasyonuna dayanmaktadır. Çalışmaya başlamadan önce, belirli bir işletme ve alan için uyarlanmış benzersiz bir AGR şablonu oluşturuyoruz. Bu nedenle, sıradan jeologlar tarafından gerçekleştirilen işin basitliğini ve kalitesini garanti etmenin yanı sıra, işin tüm aşamalarında düzgün ve doğru jeolojik bilgi elde etmek için basit ve etkili bir yol sunuyoruz.

Teknolojik olarak karmaşık ancak basit ve kullanıcı dostu bilgi işlem çözümleri sunuyoruz.

Bilgisayarlı sistemin işinize avantajları 

Jeolojik keşiflerin geleneksel yolla yapılması - elle yazılmış günlük kaydı, manuel veri işleme, analiz sonuçlarının elde edilmesi çoğu zaman sizi geride bırakmaktadır ve rezerv gelişiminin madencilik aşamasına geçişi önemli ölçüde geciktirmektedir.

Geleneksel keşif

 • Elle yazılmış günlük kaydı sırasında düşük iş gücü verimliliği

 • Farklı jeologların belgelerinde tekdüzelik eksikliği

 • Veri işleme ve analitik sonuçlar elde etmek çok zaman alır

 • Sahada çalışmayı bitirdikten sonra, veriler hala çok fazla iş gerektirir

 • Jeolojik veri tabanının zaman alıcı ve sıklıkla hatalı derlenmesi

 • Jeolojik veri tabanının derlenmesi sırasında bilgi kaybı

 • Doğrudan ve dolaylı ekonomik kayıplar

YAZILIM ÜRÜNLERİ LİSTESİ 

AGR sistemi ayrı modüllerden (yazılım ürünleri) oluşur. Her yazılım ürünü belirli görevleri çözmek için tasarlanmıştır - belirli para yatırma, veri girişi, bilgi yönetimi için giriş şablonlarının yapılandırılması. Projede yer alan her kişi, kendi özel amaç ve hedeflerine ulaşmak için uygun bir araç elde eder.

AGR sisteminin modüler yapısı, müşterinin gerçek ihtiyaçlarına ve yeteneklerine dayanarak teslim edilen ürünlerin en uygun kombinasyonunu seçmeyi sağlar.

AGR Belge Editörü


Yazılım ürünü, arama çalışmaları günlüğü ve günlük kaydı raporlama belgelerinin otomatik oluşturulması için tasarlanmıştır.

AGR Şablon Editörü

Yazılım ürünü, keşif günlüğü şablonları ve raporlama formları oluşturmak ve düzenlemek için şablonlarla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

AGR Veri Yönetimi

Sunucu çözümü, bir veya birkaç rezerv sahası işlemi için jeolojik verileri depolamak, işlemek ve yönetmek için kullanılır.

AGR Okuyucu yazılım ürünü 

Modül, kullanıcının jeolojik dokümanları ve raporları görüntülemesine ve doğrulamasına olanak tanır. Müşterilerimize ve sektör kurumlarına sunulmaktadır.

BocekWeb© 2013