HAKKIMIZDA

 2013 yılında kurulan şirketimiz, faaliyet alanı içerisinde bulunan sanayi ve endüstri firmalarına teknik müşavirlik ve mühendislik hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Yurtdışı fuar ve dergi temsilciliklerimiz sayesinde daha çok ihracatçı firmaya ulaşarak, dış ticaret pazar araştırmaları ve pazarlama çalışmalarına destek vermiştir. Ayrıca yurtdışındaki girmeye çalışan yabancı markaların da Türkiye pazarına girişlerinde kolaylık sağlamaları açısından pazar bulma çalışmaları için hizmet vermektedir.

Dış ticaretinizde ürün pazarlama ve ürün satışı konularında uzun yıllar edindiği tecrübe ve güçlü yurtdışı müşteri çevresini kullanarak, profesyonel bir anlayışla güvenilir bir ortağınız olarak sizlere yön verecek şekilde yol almaktayız.

 

Orta doğu ülkeleri, Orta Asya, Rusya ve dünyanın birçok pazar yerinde hedef pazar özelliklerini bilen, çevresi ve ikili ilişkileri son derece kuvvetli, bu ülkelerle uzun yıllar çalışmış, hedef ülkelerle birçok projeleri başarı ile yönetmiş bir ekip olarak Türkiye’de yerleşik girişimcilere yurtdışında, yurtdışında yerleşik bulunan girişimcilere de Türkiye'de çok yönlü hizmetler vermektedir.

Globalleşen ticari hayatta yabancı firmalarla iş yapmak, bulundukları ülkenin çalışma şeklini, iş kanunlarını, bürokratik yapısını, piyasa atmosferini ve kültürünü bilerek iletişim kurmayı gerektirir. Tüm bu çalışmalarımızın ana hedefi, pazarlar ile ilgili bilgi birikimimizin, çevre ve ikili ilişkilerini ürününüzün pazarlanması ve satışı için sizlerle beraber yol almaktır.

 

Hiç unutulmamalıdır ki satış bir takım işidir; biz iyi bir oyuncu olmaya çalışırız, sahamızı o yönde çalışmalarla zenginleştiririz. Her ne kadar fazla yabancı dil bilsek ya da geçmiş dönemdeki ticari faaliyetlerimizde başarılarımız da olsa, her yeni satış bizim için skoru belli olmayan bir maçtır ve elimizden geleni takım arkadaşlarımızla beraber yaparız.

 

Uzun yıllar uluslararası odaklı olarak çalıştığımız alanda, geniş müşteri portföyümüzle size dış ticaret konusunda her türlü güveni ve olanağı sağlayabileceğimize inanıyoruz.

 

Bu noktada Türkiye’deki üreticilerimize ait mal ve hizmetlerin yurtdışında pazarlanması ve portföy oluşturulması, takip edilmesi,  aynı şekilde uluslararası pazarlardan yurtiçindeki alıcılara mal ve hizmet temini konularında, fuar katılımları, ticari heyet görüşmeleri, müşteri ziyaretleri ve birebir müşteri görüşmeleri, B2B organizasyonları, portföye yeni müşteri bulma, yeni bağlantılar yapılması ve sürecin sevkiyat aşamasına getirilmesi aşamalarında gereksinim duyulan tüm hizmetler verilmektedir.

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster

BocekWeb© 2013