DANIŞMANLIK

Dış Ticaret konularında müşteri bulma ve pazarlama konularında desteğe ihtiyacınız varsa, Almanca, İnglizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca konuşabilen uzun yıllar sektörlerinde dış ticaret tecrübeli profesyollerimiz size ihracatınızın ve ithalatınızın gelişmesi konusunda destek verecektir. Firmanızın yurtdışı satış ekibinizi eğitecek ve daha efektif çalışmalarını sağlamak için bilgilerini devamlı güncel tutacaktır. Yurtdışı fuar faaliyetlerinizde ve müşteri ziyaretlerinizde sizinle birlikte olacak ve müşterinizle tanışmanızdan siparişinize kadar müşterinize firmanızın prestijli yüzü olacaktır. 

1-9 çalışanı olan küçük ölçekli işletmeler

İhracat potansiyeli olan firmaların yurtdışı pazar arayışlarına destek olmak ve gerekli tanıtım kampanyalarıyla, firma ürünlerinin pazarlamasını sağlamak. Aday müşterilerle yurtdışı yazışmaların ve evrak takibinin yapılması, ithalat ve ihracat işlemlerinde tüm aşamaların takibi ve koordinasyonu.

10-49 çalışanı olan orta ölçekli işletmeler

 

Markaların bölgesel satış acentalığını yapmak ve bayi ağının kurulması, takibi ve bayilik sisteminin sürekli hale getirilmesi. Türkiye Pazarına girmek isteyen ya da daha etkin bir rol oynamak isteyen markaların ürünlerinin bayiler aracılığıyla dağıtımını sağlamak ve yasal zorunlulukların takibini yapmak.

50 ve daha fazla çalışanı olan işletmeler

Hedeflenmiş bölgelerde yurtdışı ve yurtiçi fuar organizasyonlarına katılım sağlamak, ürün lansmanları ve hedef müşterilerin organizasyonlara katılımlarını gerçekleştirmek. Fuar sonrası kazanımlardan yurtdışı ticari heyet gezileri ve hedef müşteri ziyaretleri düzenlemek. 

KAMPANYA

İşlerimizi kolaylaştırması sebebiyle Kompass Veritabanına üye firmalara verdiğimiz hizmetlerden %10 indirim sağlıyoruz.

Hızlı ve doğru bilgiye ulaşmak her zaman öncelikli hedefimizdir.

 • 24 Saat

  Değişken fiyatlarda
 • 24 Saat

  Değişken fiyatlarda
 • MADEN keşif arama veri ve dokümanlarınızı, veritabanınızı düzenleyin!

   

  Ücretsiz Danışma
 • MADEN keşif arama veri ve dokümanlarınızı, veritabanınızı düzenleyin!

   

  Ücretsiz Danışma

BocekWeb© 2013